Baba Logo

Sosyal Medya ihtiyacınıza
profesyonel çözümler için

Hızlı Teklif Al Formu hemen doldurun, işletme veya ürününüz için en uygun tekliflere ücretsiz ulaşın.
Yükleniyor

HİKAYESİ

Türkiye’de iş süreci uygulamaları geliştiren ilk 3 şirketten biri olan Adenyum işletmeler için çözümler üretir. Ayrıca KOSGEB TÜBİTAK gibi kurumların devlet desteklerini duyurarak kurumsal danışmanlık hizmeti sağlar.

%0

Mesaj dönüşlerinde artış

%0

Daha fazla erişim

0

Daha fazla gönderi etkileşimi

HEDEF / AMAÇ

Marka Tanıtımı ve Erişilebilirlik

Üretilen sosyal medya içeriklerinde öncelikli hedefleri Adenyum’un bilinirliğini artırmak, kurumsal danışman ihtiyacı olan firmalara ulaşmak, devlet desteklerini duyurmaktır. Bilgilendirici videolar ile hedefleri desteklenmektedir. Güncel olarak takip edilen devlet destekleri Adenyum sosyal mecralarından duyurur.

BAŞARI

Kobi danışmanlığı bayiliği fırsatını hedef kitlesine duyurdu Arama dönüşleri %300 arttı Sosyal Medya hesapları 3 ay içerisinde %45 oranında artış sağlamıştır.

YÜKLENİYOR

ÇÖZÜM

Hedef kitlesinin karşısına doğrudan mesaj reklamları ile çıkılarak, hedef kitle ile birebir görüşme fırsatı sağlanmıştır. Kendi işini kurmak ve Kosgep desteği almak isteyen potansiyel hedef kitle ile Facebook mecrasından iletişime geçilmiştir.

  • Hedef kitlenin takipte olduğu sayfa, grup ve hashtag'ler araştırıldı.
  • Hedef kitlenin tüm demografik ve psikolojik özellikleri incelendi.
  • Markanın kimliği doğrultusunda sosyal medya dili ve grafik çizgisi oluşturuldu.
  • Postlarda ana öge olarak ürün/hizmet konumlandı.
  • Organik hedef kitlenin en çok cevap verdiği gün ve saatler belirlendi.
  • İstatiksel verilerden faydalanılarak paylaşım çizelgesi oluşturuldu.

Medya Baba ekibi, sosyal medya mecrasında markamız adına doğru tespitler yaparak markamızı hedeflediğimiz konuma ulaştırdı. Profesyonel kadrosu ile gerçekleştirdiğimiz video çekimlerinden olumlu geri dönüşler aldık. Markamızın bilinirliği ve gerçekleştirdiği işler sosyal medya diline uyarlanarak hedef kitleye ulaştı. Medya Baba ekibinin enerjisini, yaratıcılığını markama kattığı için teşekkür ediyorum.

Serkan Seyhan

CEO